preloder
Bizi Arayın

+90-216-510-85-20

Çalışma Saatleri

Pzt-Cum: 9:00 - 19:00 Cmt: 10:00 - 17:00

Randevu Alın

Güzel bir gülümse size çok yakın!

Yrd.Doç.Dr. Ersun Gushi

Yar. Doç. Dr. Ersun Gushi
Yrd.Doç.Dr. Ersun Gushi
Kurucu
 • Özgeçmiş

  2009 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi ve aynı Üniversitede Periodontoloji üzerine Doktorasını tamamlayarak Bilim Doktoru Ünvanını aldı.

  Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak meslek hayatına başladı.

  2011 yılında St.Thomas Hastanesinde(İngiltere-Londra)Botoks ve PRF ile ilgili Tedavilerde uygulamalı Eğitim almıştır.

  Özel Medicana Hastanesi,Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi,Özel Dentakademi Ağız ve Diş sağlığı merkezinde Periodontoloji ve İmplantoloji Uzmanı olarak çalıştı.

  2018 yılında kendısinin açmiş olduğu Özel ULTRADENTist agız ve Diş Sağlığı polikliniğinde Dişeti Hastalıkları Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir

  Aynı zamanda Üsküdar Üniversitesinde Öğretim üyesi olan Yrd.Doç.Dr.Ersun Gushi öğrencilerine ders vermektedir.

  Yurt içi ve yurt dişinda çeşitli yayınları bulunmaktadır.

  Bildiği yabancı diller arasında Arnavutça,Sırpça,Bulgarca,Slovence,Makedonca,İngilizce,Almanca bilmektedir

  İlgi alanları arasında Periodontal Plastik ve Estetik Cerrahi, PRF(platelet rich fibrin)Kök Hücre Destekli Dişeti Hastalıkları Tedavisi ve Dental İmplant Uygulamaları, Kemik Augmentasyonu(Yükseltilmesi)ve Kemik Rekonstrüksiyonu ile Dental İmplant Uygulaması, Dişeti Çekilmelerinin Tedavisi, Lazer ile Dişeti Tedavileri, Estetik Uygulamalar(Pembe Estetik)ve Agız Yaralarının Tedavileri, Ağız Kanserleri, Ağız Hastalıklarının Tedavileri ve Botoks Uygulamaları bulunmaktadır.

 • E-Posta

  [email protected]

HEKİMLERİMİZ